Žuvų taukai yra būtini tiek jaunam, tiek senjorui. Tai kiekvieno šaltojo metų sezono palydovas, kurio dėka apsaugome save nuo šiuolaikinio gyvenimo padarinių: streso, nepilnavertės mitybos ir k.t. Deja, šiuo metu tokia milžiniška žuvų taukų pasiūla, kad neretai tenka paieškoms skirti bent kelias valandas, o galiausiai nusivilti gamintoju. Tad kaip pasirinkti tinkamus žuvų taukus?

Maistinės medžiagos

Zuvu taukai nauda neabejojame nei vienas. Zuvų taukai, kurie patenka ant mūsų stalo turi atitikti tarptautinius standartus ir neviršyti sunkiųjų metalų ar kitų teršalų kiekio.

Zuvu taukai vaikams turi būti švieži, t.y. su galiojančiu vartojimo laikotarpiu. Pirmas ženklas, kad gaminys netinkamas – intensyvus kartumas, atsiradęs dėl Omega – 3 jau oksidavusių riebalų. Atidarius buteliuką (laikyti šaldytuve) vartoti galima iki mėnesio.

Tarp kita ko:

Zuvu taukai sunims naudojami jiems sergant itin sunkiomis ligomis, arba po operacijų. Augintiniai, kurie buvo girdomi pasenusiais zuvu taukais dažniau sirgo uždegiminiais procesais ir buvo sumažėjęs atsparumas infekcijoms.

Kokybė ir aplinkos saugojimas

Zuvu taukai plaukams naudingi dėl maistinių medžiagų. Menkių, rajų arba ryklių taukuose yra specialių riebaluose tirpių vitaminų. Juos sudėtinga gauti iš maisto. Kita vertus, svarbus biologinis prieinamumas – žmogaus gebėjimas pasisavinti naudingas medžiagas. Geriausia vartoti natūralius trigliceridų taukus. Tai reiškia, kad kuo natūralesnė molekulinė struktūra, tuo geriau, tarkim, zuvu taukai eye q arba žuvų taukai mollers.

Juolab, kad sintetiniai zuvų taukai blogiau pasisavinami nei kiti, o taip pat turi mažesnę ir žmogui kaip oras reikalingą DHR ir EPR koncentraciją.

Zuvu taukai turėtų būti ne nykstančių rūšių, o žuvys sugautos taip, kad jų rūšis atsinaujintų.

Kainą

Kaina tikrai yra svarbus faktorius renkantis bet kokią prekę, tačiau zuvu taukai yra ne šiaip pirkinys, tad jiems ši taisyklė negalioja. Jeigu pastebite, kad kokybiški zuvu taukai – brangūs, palaukite akcijos ar išpardavimo. Nuolat internete vyksta zuvu taukai akcija ir nuolaidų programos, tarkim, zuvu taukai lysi pigiau.

Zuvų taukai pardavinėjami įvairių gamintojų, verta prieš perkant pasidomėti atsiliepimais, nepagailėti gero pusvalandžio ir paskaityti forumus.

Raktažodžiai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *