Tikriausiai galima drąsiai teigti, jog nė vienas žmogus nemėgsta ilgai sėdėti ant kieto pagrindi, todėl minkšti foteliai, krėslai ar sofos randami ne tik namuose, tačiau ir įvairiose procedūrinėse, kur ilgas laukimas ar būtinybė sėdėti galėtų tapti didelė kančia susiduriant su kietais ir nefunkcionaliais baldais. Šiandien aptarsime keletą vietų, kur reikėtų pasirinkti atitinkamus minkštus baldus, norint jog jūsų svečiai, klientai ar jūs patys jaustumėtės patogiai ir gerai.

Namai

Namams reikėtų rinktis kuo minkštesnius baldus, puikiai tiks dideli foteliai, gultai, patogios sofos. Namų interjero baldai paprastai turėtų būti šiek tiek žemesni, mat namuose nesate įpareigotas darbams, o ir aplinka turi būti atpalaiduojanti bei skirta poilsiui, todėl galite atsisakyti pasitempimo, medinių minkštų baldų kojelių ar aukštų sukamųjų krėslų. Namuose taip pat puikus pasirinkimas šiandien yra gultai, kurie gali puikiai atlkti tiek gulto, tiek ir patogios kėdės funkciją. Įvairūs modernūs krėslai gali būti įrengiami ir tokiuose namų pataplose kaip balkonas – pakabinamas krėslas ten leis susikurti jaukų poilsio kamputį. Be jokios abejonės, nor ir nedažnas gali sau leisti, tačiau masažiniai krėslai yra kiekvieno svajonė. Ar galite įsivaizduoti malonumą kiekvieną vakarą gulint masažuojamame krėsle žiūrėti savo mylimą serialą ar filmą?

Grožio salonai

Dažnai grožio salonuose klientėms tenka prabūti ilgai vienoje pozicijoje ne tik gulint, tačiau ir sėdint, todėl itin patogūs foteliai yra kiekvieno grožio salono būtinybė. Darant manikiūrą bei lakavimą rekomenduotina rinktis minkštas, reguliuojamo aukščio supamas kėdes tam, kad klientė sėdėtų tiek jums, tiek ir klientei patogiama aukštyje. Ši paslauga užtrunka gan ilgokai, todėl į kėdės komfortą reikėtų kreipti nemažai dėmesio. Atliekant pedikiūro paslaugas vertėtų rinktis minkštus krėslus su reguliuojamu atlošu bei papildoma kėdute kojoms. Kol klientei bus atliekamas pedikiūras, ji turi galėti įsipatoginti, kad galėtų gerti kavą ar skaityti žurnalą, kol darbas bus atliktas.

Darbui

Darbui interjero baldai dažniausiai būna gan kieti, tačiau įsirengiant darbo vietą namuose ar ofisuose, kur dardaviui svarbi darbuotojo sveikata ir komfortas, supamosios kėdės visuomet turėtų būti minkštos ir aukštu atlošu, kad darbuotojas bet kada galėtų patogiai atlošti galvą, išvengiant kaklo ar nugaros skausmų.

Raktažodžiai:

One thought on “Komfortas – svarbiausia taisyklė namuose, darbe ar grožio salone

  • 20 liepos, 2020 @ 09:27
    Nuolatinis saitas

    Jog namuose būtų komfortiška, reikėtų ne tik baldais, bet ir tinkamu šildymu pasirūpinti, ypatingai reikėtų pagalvoti apie grindinį šildymą namuose. Tai suteikia jaukumo bei patogumo, pats namuose tokį šildymo būdą įsirengiau ir tikrai nenusivyliau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *