Internetinių parduotuvių kūrimas: 5 svarbiausi darbai

Kokius pačius svarbiausius darbus turi padaryti internetinių parduotuvių kūrėjai, kad el. parduotuvė veiktų nepriekaištingai? Apie tai papasakojo profesionalūs el. komercijos sprendimų kūrėjai, kiekvieną dieną dirbantys prie įvairaus sudėtingumo projektų. Jų darbo praktikoje – vieną prekę parduodančios el. parduotuvės, taip pat ir didžiuliai internetiniai prekybos centrai, kuriuose prekiauja kelios įmonės. Internetinių parduotuvių kūrimas atrodo gana paprastas procesas, tačiau ar taip yra iš tikrųjų?

Aiški interneto parduotuvės struktūra

Projektų vadovai, dirbantys su užsakovai praleidžia ne vieną valandą derindami internetinės parduotuvės struktūrą. Tai visi meniu punktai, kategorijos, informaciniai puslapiai. Pirmiausia reikia nustatyti prekių kategorijas ir subkategorijas. Tada apsisprendžiama, kokie nukreipimo puslapiai (landing page) bus naudojami. Nemažai dėmesio skiriama tekstinei el. parduotuvės pusei – DUK, tinklaraščiui, straipsniams apie tam tikrus produktus ar paslaugas. Ir paskutinėje vietoje lieka standartizuoti el. parduotuvių tekstai – Privatumo politika, Pirkimo taisyklės, Prekių pristatymas ir grąžinimas, Slapukų informacija ir kiti GDPR dalykai. Galima sakyti, kad el. parduotuvė turi bent 3 atskirus meniu:

  1. Produktų kategorijos;

  2. DGPR ir teisinė informacija;

  3. Rinkodarinė informacija.

Mokėjimo sprendimas

Kad elektroninė parduotuvė būtų tikra el. parduotuvė, o ne tik prekių katalogas, reikia funkcijos, kuri padėtų lankytojams atsiskaityti, o savininkams fiksuoti visus mokėjimus. Taip pat labai svarbu valdyti nepavykusius mokėjimus, kai kažkas nepavyksta arba pirkėjas persigalvoja paskutinę akimirką. Tokių mokėjimo sprendimų yra ne vienas (Neopay, Kevin, Paysera ir t.t.), tačiau juos reikia integruoti į kiekvieną parduotuvę rankiniu būdu.

Prekių aprašymų sudėjimas

Skaityti straipsnį “Internetinių parduotuvių kūrimas: 5 svarbiausi darbai” »

Geriausi traktoriai ir kombainai Jūsų ūkiui: kokiais privalumais pasižymi ši žemės ūkio technika?

Tikriausiai sutiksite, kad traktoriai, kombainas, diskiniai skutikai ar kita žemės ūkio technika yra labai svarbus pasirinkimas Jūsų ūkiui, kuris gali lemti labai daug: nuo to, kiek pastangų ir nuovargio teks įdėti atliekant darbus, iki derliaus. Šį kartą aptarkime traktorių ir kombainų privalumus.

1. Darbai bus atlikti greičiau

Jei javų laukuose ir plantacijose artumėte žemę rankiniu būdu, tai kainuotų daugiau pinigų ir sunaudotų daugiau laiko. Naudodami traktorių galite greičiau ir efektyviau suarti žemę, o ne naudoti rankinius įrankius, tokius kaip kapliai. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl ūkininkai renkasi savo žemę apdirbti traktoriumi.

2. Lengva naudoti

Traktoriai yra vieni iš arimo įrankių, kurį paprasta naudoti. Naudojant traktorių, tereikia užvesti variklį, po to paleisti traktorių ir atitinkamai nukreipti į dirvą, kurią norite purenti.

3. Geresni dirvožemio rezultatai

Kitas traktoriaus naudojimo pranašumas – geresnis dirvožemio derlius. Taip yra todėl, kad naudojant traktorių su mašina purenama žemė yra gilesnė, todėl esant geresniam dirvožemio derliui, geresnį derlių gali duoti ir ant jo pasodinti augalai.

Tuo tarpu, jei naudojate kaplį, dirvožemio purenimo procesas gali sukelti netolygius rezultatus, priklausomai nuo kapo stiprumo.

4. Aukštos kokybės derlius

Skaityti straipsnį “Geriausi traktoriai ir kombainai Jūsų ūkiui: kokiais privalumais pasižymi ši žemės ūkio technika?” »

Vasara bus ar žiema, namų aplinka svarbi mums visada

Kaip užtikrinti palankias namų aplinkos sąlygas?

KondicionieriaiVerta pastebėti tai, kad oras patalpose kiekvienam iš mūsų yra labai. Ypatingai tiems, kurie juose praleidžia pakankamai daug laiko. Jeigu jūsų darbo vieta yra po stogu, tai turėtų būti vienas iš reikšmingiausių dalykų. Būtina suvokti tai, kad sveiką orą juose garantuoti tikrai nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Būtina suvokti tai, kad jį lemia ne vienas svarbus aspektas. Žinoma, visą tai nėra įsivaizduojama be švaros ir tvarkos. Jei šie aspektai nebus užtikrinti, apie tinkamas aplinkos sąlygas negali būti nei kalbos. Taigi, susitvarkius namus ar darbo vietą, oras patalpose tampa kaip mat malonesnis. Būtina suvokti tai, kad jei patalpose nebus aromatus skleidžiančių ar kitas kietąsias daleles išmetančių objektų, jos nesusimaišys su grynu oru, kuris kiekvienam iš mūsų toks svarbus. Žinoma, būtina suvokti tai, kad jo įsileisti namus būtina kasdien. Nuostabu, jei tai pavyksta padaryti net kelis kartus per dieną. Be jokios abejonės, tai neretai būna sunku padaryti tuomet, jei gyvenamoji vieta ar darbo aplinka yra miesto centre. Tokiu atveju, gali trukdyti ne tik triukšmas už lango, tačiau ir nemalonus ar net kenksmingas oras. Jei transporto judėjimo srautas greta namo yra pakankamai didelis, tikėtina, kad teršalų išmetimas į aplinką bus proporcingai aukštas. Dėl šios priežasties, atverti langų tikrai nesinorės. Tačiau, tokiu atveju, galimos ir kitos išeitis. Vienas iš galimų sprendimo būdų gali būti inovatyvūs oro kondicionieriai. Verta pastebėti tai, kad techninių priemonių galimybės šiandien yra labai plačios. Dėl šios priežasties, juos galima naudoti labai ivairiapusiškai. Būtina suvokti tai, kad įrenginiai yra tikras pagalbos šaltinis tuomet, kai norime pasirūpinti gera savo sveikata ir tinkamomis aplinkos sąlygomis patalpose. Šiomis dienomis parduodami kondicionieriai yra daugiafunkciniai įrenginiai. Būtina pastebėti tai, kad vienu metu, jie ne tik kondicionuoja, tačiau, vėdina ir valo orą. Be kita ko, taip iš jo yra pašalinamos mūsų organizmui kenksmingos bakterijos ir mikroorganizmai. Žinoma, tokie įrenginiai yra nepakeičiami tuomet, kai oro temperatūra už lango tampa nebepakeliama. Tačiau, juos būtina naudoti labai atsakingai. Būtina pastebėti tai, kad per didelis oro temperatūrų kontrastas žmogaus organizmui taip pat nėra naudingas. Tad, jei lauke yra fiksuojama +25 laipsniai, patalpose neturėtų būti mažiau, kaip +22 – 23 laipsniai šilumos.

Augintinių kontrolė kelionių metu ir kasdien

Kokie augintinių kontrolės principai yra patys svarbiausi?

GpsVerta pastebėti tai, kad augintiniai namuose – nuostabu. Tačiau, kartu tai ne tik puiki laisvalaikio pramoga, tačiau ir labai didelė atsakomybė. Drąsiai galima teigti, kad tikrai ne kiekvienas žmogus tai suvokia taip kaip reikėtų. Be jokios abejonės, taip nutinka dėl tos priežasties, kad vis dar yra gajos senos ir nusistovėjusios nuostatos. Dėl šios priežasties, gyvūnas itin dažnai yra vertinamas kaip tam tikras pareigas turinti atlikti globotinis. Be jokios abejonės, toks požiūris tikrai nėra teisingas. Tačiau, kaip ir minėjome, tai pakeisti yra tikrai labai sunku. Be jokios abejonės, svarbu paminėti tai, kad ne kas kitas, kaip tik mes patys turime tai padaryti. Jei elgsimės teisingai ir tokį pavyzdį rodysime aplink esantiems žmonėms, tikėtina, kad viskas judės tik teigiama linkme. Be jokios abejonės, ties šiuo klausimu turi dirbti ir valstybė, visuomeninės organizacijos. Nors pastebima, kad per pastaruosius metus jų veikla tapo kur kas aktyvesnė, tačiau, vien to tikrai nepakanka. Tarkime, vienas iš naujausių įstatymų yra nuo gegužės 1 d. Įsigaliojanti ženklinimo prievolė. Drąsiai galima teigti, kad tai padaryti yra labai svarbu. Ypatingai tai aktualu tuomet, kai augintinis keliauja kartu su jumis. Nekeista, kad ne tik oro uoste, tačiau ir kitoje šalyje kyla labai didelės grėsmės. Palikti ar pamesti gyvūnai tampa kasdienybe. Dėl šios priežasties, būtina kaip tik galima greičiau imtis visų galimų saugumo priemonių. Be jokios abejonės, kiekviena priemonė reiškia ir papildomas išlaidas. Tačiau, šiuo atveju, būtina įvertinti ar jums brangesni yra keli eurai ar augintinio saugumas. Be jokios abejonės, ženklinimas, kaip ir visi naujai priimti įstatymai sulaukia kritikos. Viena vertus kalbama apie kainą, kita vertus apie galimą žalą organizmui ar jo reikšmę. Tačiau, jau ne kartą į visus klausimus yra atsakyta itin išsamiai. Drąsiai galima teigti, kad diskusijoms čia ne vieta ir ne laikas. Būtina imtis konkrečių veiksmų, kurių dėka galėtume pakeisti prastą esamą situaciją. Žinoma, negalima pamiršti, kad tiek kelionių, tiek kasdienės veiklos metu vis dažniau yra naudojamas ir gps sunims. Tikrai labai dažnai matome kaip šunys nuklysta nuo šeimininkų ar tiesiog pabėga. Taip jų paieška ne tampa tokia sudėtinga. Viskas atliekama kaip mat, lengvai ir paprastai. Tad, mylėkime augintinius ir rūpinkimės jais kaip pridera.