5 priežastys tuoj pat pradėti elektroninę prekybą

Stoja pardavimai? Reklamai išleidžiate daug, tačiau pajamos kaip neauga, taip neauga? O galbūt taip yra todėl, kad šiuolaikiniam vartotojui nepatinka jūsų pardavimo kanalas? Šiandien elektroninė prekyba yra nebe pasirinkimas, o būtinybė. Čia pirkėjai randa ne tik norimas prekes ir gali jų įsigyti, bet ir renka svarbią informaciją, kuri vėliau lemia jų apsisprendimą pirkti. Štai penkios priežastys, kodėl verta pradėti prekiauti internetu jau dabar.

Elektroninė prekyba populiarėja

Elektroninė prekyba jau kelerius metus iš eilės populiarėja visame pasaulyje ir Lietuvos rinka nėra išimtis. Tai natūralus procesas, kurį lemia įvairūs veiksniai: klientai ieško patogaus ir praktiško būdo apsirūpinti reikalingomis prekėmis, be to, jiems patinka ir internete siūlomas itin platus asortimentas.

Ekspertai prognozuoja, kad elektroninės prekybos apimtys netolimoje ateityje tik dar labiau augs, tad dabar pats metas pasirūpinti, kad jūsų verslas taip pat turėtų šį pardavimo kanalą.

Itin didelis potencialių pirkėjų ratas

Prekiaujant internetu nereikia rūpintis fizinėmis parduotuvėmis, todėl nebelieka geografinio barjero. Elektroninė prekyba iš vienos šalies gali būti vykdoma nors ir visame pasaulyje. Tai leidžia palyginti greitai pasiekti labai didelę potencialių pirkėjų auditoriją, o kartu tai reiškia ir daug didesnius pardavimus.

Skaityti straipsnį “5 priežastys tuoj pat pradėti elektroninę prekybą” »

Automobilių nuoma Kaune: ką svarbu žinoti?

Keliaujate kelioms dienoms į Kauną, o galbūt grįžote iš užsienio aplankyti artimųjų? Išsiversti be automobilio gali būti sudėtinga, todėl verta pasinaudoti automobilių nuoma Kaune. Ką svarbu žinoti nuomojant automobilį ir kaip neapsigauti – visas nuomotojų gudrybes atskleisime šiame straipsnyje.

Atidžiai skaitykite sąlygas

Automobilių nuoma Kaune nėra kažkuo išskirtinė, tad čia taikomos tos pačios sąlygos kaip ir kituose miestuose bei šalyse. Jos priklauso nuo nuomos kompanijos ar platformos, per kurią privatūs automobilių savininkai nuomoja savo transporto priemones.

Visada rekomenduojama atidžiai perskaityti automobilio nuomos sąlygas, ypač jei renkatės mažos kainos pasiūlymus – juose dažniausiai yra daugiau mokamų papildomų paslaugų. O jei po sąlygomis pasirašysite, tai jų turėsite ir laikytis, tad pigi nuoma ne visada kainuos tiek mažai, kaip tikitės.

Viena iš tokių sąlygų gali būti užstatas – tokią praktiką dažnai taiko automobilių nuomos kompanijos užsienyje. Užstato suma yra nemaža, ji rezervuojama sąskaitoje, tad pinigais negalite naudotis. Kitos išlaidos – papildomas draudimas, kuris dengia žalą dėl avarijos ir kitų apgadinimų. Toks draudimas dažnai taikomos, kai automobilių nuoma Kaune yra vykdoma per brokerių puslapius, tačiau nuomodami transporto priemonę tiesiogiai iš nuomotojo, gausite galutinės kainos pasiūlymą, kuriame draudimas jau bus įskaičiuotas.

Skaityti straipsnį “Automobilių nuoma Kaune: ką svarbu žinoti?” »

Skirtingas traktorius – skirtinga paskirtis

Kiekvienas, žemės ūkio veikla užsiimantis žmogus patvirtins, jog žemės ūkio technika padeda atlikti sunkius žemės ūkio darbus gerokai greičiau ir efektyviau. Kombainai, sėjamosios, specialūs purkštuvai – nepamainomi pagalbininkai žemės ūkyje. Tačiau viena priemonė atlieka itin svarbias funkcijas ne tik žemės ūkio veikloje, bet ir kitose srityse – tai traktorius. Traktorių pasiūla rinkoje išties didelė. Juos galima skirstyti pagal paskirtį, važiuoklės konstrukciją, rėmo tipą. Taip pat galima pasirinkti mini, vidutinį arba didelį, itin galingą traktorių. Kokias funkcijas atlieka mini traktorius? Kuomet naudinga būtų rinktis vidutinį žemės ūkio technikos įrenginį? Kokiose situacijose gali prireikti galingo, didelio traktoriaus?

Jeigu nesate stambus žemvaldys ir traktoriaus pagalba planuojate prižiūrėti savo daržą ar sodybą – mini traktorius yra idealus pasirinkimas. Mini traktoriaus galia dažniausiai nuo 10 iki 68AG. Jis yra manevringas, pasižymi lengvo valdymo savybėmis. Kai kurie mini traktoriai turi uždaras kabinas su įrengtais kondicionieriais ir šildymu. Įsigijus traktorių su uždara kabina, galėsite sėkmingai dirbti, nekreipdami dėmesio į nepatrauklias oro sąlygas. Mini traktorius susidoros su nedidelės apimties žemės ūkio darbais, pievų priežiūra. Mini traktoriaus pagalba galėsite gabenti nedidelius krovinius. Jeigu mini traktorius neatlieka visų, jums reikalingų funkcijų – visada yra galimybė įsigyti įvairius priedus, kurie padės, šiam traktoriui atlikti papildomus darbus.

Skaityti straipsnį “Skirtingas traktorius – skirtinga paskirtis” »

Namo energetinis efektyvumas: kaip jį pagerinti?

Kiekvienas norime gyventi šiltuose, jaukiuose ir taupiuose namuose. Deja, ne visuomet tai pavyksta įgyvendinti. Ne kiekvienas, pirkdamas namus ar juos statydamas pagalvoja apie tai, koks bus namo energetinis efektyvumas. Dažniausiai tai tampa svarbu ir aktualu pradėjus gyventi. Kaip elgtis, jeigu manote, kad Jūsų namo efektyvumas mažas ir norite situaciją pagerinti?

Kas yra energetinis efektyvumas?

Namo energetinis efektyvumas yra kriterijus, kuris nustato, kaip efektyviai name yra naudojama energija. Pavyzdžiui, priklausomai nuo to, kokios technologijos ir sprendimai buvo naudojami namo statyboje, priklauso tai, kaip ilgai jis viduje laiko šilumą. Kuo šiluma viduje laikoma blogiau, kuo daugiau yra energijos praradimo tiltų ir kuo daugiau reikia sąnaudų bei energijos namui apšildyti, tuo prastesnis yra jo energetinis efektyvumas.

Energetinis efektyvumas yra svarbu, nepaisant to, kokiuose namuose gyvenate. Jeigu norite, kad šildymu ir elektrai išleistumėte mažiau pinigų, namai greičiau sušiltų, juose nesikauptų drėgmė ir pelėsis, svarbu pasirūpinti tinkamu energetiniu namo efektyvumu.

Kaip sužinoti, koks yra pastato energetinis efektyvumas?

Labai dažnai pasitaiko, kad šeimininkai, gyvenantys savo namuose, nė nežino, kokiai energetinio efektyvumo klasei priklauso jų namas. Šiuo metu Lietuvoje išduodami statybos leidimai tik tokiems pastatams, kurie atitinka aukščiausios A+ arba A++ energetinio efektyvumo klasės reikalavimams. Tačiau jeigu Jūsų namas yra pastatytas anksčiau, arba jeigu namą ne statėte, o pirkote, gali būti, kad Jūsų gyvenamojo namo energetinio efektyvumo klasė bus mažesnė.

Skaityti straipsnį “Namo energetinis efektyvumas: kaip jį pagerinti?” »