Patogus būdas rinkti dovanas – pirkti jas didesnėse interneto parduotuvėse. Ar tai būtų 220.lv, ar kas nors kitas, visada rasite tokias dovanas, kurios būtų paprastai nuperkamos, išrenkamos ir pristatomos. Pasižvalgykime po interneto parduotuves ir paieškokime dovanų įvairioms progoms. Beje, kaip tik pagal progas dažniausiai dovanos ir būna skirstomos.

Verslo dovanos

Sunku surasti tinkamas verslo dovanas, jeigu apie tai nemąstėte iš anksto. Kai kurios įmonės būna pasiruošusios tokiems dalykams ir pasiruošę savo reklaminę strategiją. Kažkas įmonėje būna atsakingas už tokius dalykus ir nuolat užsakinėja vardinius suvenyrus, galvoja visokias strategijas. Tačiau ne visi verslai tokie kompleksiški ir spėja padaryti viską laiku bei gerai. Tad kartais verslo dovanos geriausiai parinktos ir padovanotos gali būti tada, kai jas prieš tai parenka ir nuperka internete kažkas iš įmonės. Pasidarius po interneto parduotuvių asortimentą, galima rasti visokių šaunių kalendorių, knygų, suvenyrų ir kanceliarinių prekių, kurios iš tiesų gali būti puikiomis verslo dovanomis.

Dovanos vaikams

Smagiausia rinkti dovanas vaikams, nes žinai, kad jiems patiks viskas. Ypač, jeigu jie mažesni. Kita vertus, jeigu nepatiks – tai ir sužinosi taip tiesiai šviesiai į akis. Tačiau taip pat smagu jas pirkti ir dėl to, kad visi daiktai taip skiriasi nuo tų, kuriuos naudoja suaugusieji, ir kurie būna suaugusiems atsibodę. Verslo dovanos ir dovanos vaikams – visiškai skirtingi dalykai. Iš kitos pusės, kaip tik panašūs. Mat verslo santykiai irgi yra it kažkoks žaidimas, kurį žaidžia suaugusieji pagal tam tikras taisykles. Tad tai tarsi jau esantis žaidimas. O vaikiškos dovanos irgi gali būti žaidimai. Tik, žinoma, gali būti ir kas nors kitas. Šiuolaikiniai tėvai skatina taip per daug neužstrigti ties moteriškumo bei vyriškumo sampratomis ir nedovanoti vaikams stereotipinių dovanų. Kaip antai barbių mergaitėms, o konstruktorių berniukams. Verčiau dovanoti kažką, kas iškart ugdytų jaunąją kartą pozityviu būdu, tačiau drauge ir būtų žavu, miela, vaikiška.

Laisvalaikio dovanos

Smagus pasirinkimas visuomet yra laisvalaikio dovanos, kurias gali gauti įvairaus amžiaus žmonės visomis progomis. Kas yra laisvalaikio dovanos? Dažniausiai tai kokie nors kuponai arba kvietimai nuveikti ką nors įdomaus, ką nors neįprasto. Pavyzdžiui, smagi laisvalaikio dovana gali būti plaukiojimas vandlentėmis, skraidymas oro balionu ar parasparniu, pasivaikščiojimas lajų taku, kelionė ar ekskursija, masažas ar SPA, sportas ir pramogos, apsilankymas kavinėje, salsos pamokoje, vynų degustacijoje ir daugybėje kitų nuostabių vietų. Mes dažnai net nesusimąstome apie tuos visus nuostabius dalykus, kuriuos galėtume nuveikti laisvalaikiu, tačiau dovanos tam ir yra, kad primintų mums saldžiąją gyvenimo pusę.

Dovanos moterims arba vyrams

Specialių švenčių dovanos kartais gali išgelbėti tam tikrose situacijose, tačiau taip pat galima orientuotis ir pagal tai, ar dovana skirta vyrui, ar skirta moteriai.

Raktažodžiai:

One thought on “Dovanos internetu

  • 22 kovo, 2019 @ 10:37
    Nuolatinis saitas

    Dovanų rinkimas dažniausiai būna galvos skausmas visiems, ypač vyrams. Interneto pagalba viskas vyksta skaldžiau, nereikia vaikščioti iš vienos parduotuvės į kitą, landžiojant tarp interneto puslapių paieška sutrumpėja. Patarimas vyrams – moterys vertina auksą, o auksinius auskariukus nešios kiekviena, prasivėrusi ausis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *