Užsukus į bet kurią elektroninę telefonų ir elektronikos parduotuvę, mus nustebina telefonų įvairovė. Tikrai reikalingi ir patarimai perkantiems televizorių, ir patarimai perkantiems telefoną, ir dulkių siurblį, ir telefona… Mat skirtingų prekių yra labai daug, ir visos jos atrodo patrauklios, išsirinkti sunku. Renkantis internete visada lengviau, tačiau pasukti galvą visgi teks. Nesvarbu, ar telefoną, ar televizorių, ar kažką kita pirksite. Šį kartą nedalinsime patarimų, tiesiog surašysime mintis apie skirtingus telefonus. Mat jų skirtumai iš tiesų nutįsta į kraštutinumus.

Telefono dydžių skirtumai

Pirmas esminis skirtumas – dydis. Gal jau ne visus senus modelius rasite gerame telefonų salone, tačiau pasirausę po kokį senesnį saloną ir jo prekes, pamatysite, kad telefonai tikrai yra visokių dydžių. Patys pirmieji buvo išties dideli, vėliau, kuo mažesnis telefonas, tuo jis buvo laikomas geresniu, galiausiai vėl atėjo į madą tokie, kurie vos telpa į delną – išmanieji telefonai. Kaip visad,a kai tik technologija yra pradedama tobulinti kažkuria linkme, mes pamatome, kaip visi iš visų jėgų stengiasi padaryti kuo tobulesnį technologijos variantą. Jeigu kuriami kuo mažesni telefonai, tai lenktynės tarp gamintojų nesibaigia ilgai. Galiausiai telefonai jau tampa per maži, ir tada vėl sprogimas – atsiranda išmanusis telefonas, vėliau į madą ateina ir planšetės, tarsi dar didesnis telefono variantas.

Išmanus ir paprastas

Dar vienas nepaneigiamas skirtumas tarp telefonų – išmanumas ir paprastumas. Išmanus telefonas visada kainuoja daugiau. O paprastas telefonas – na, tokių naujuose salonuose jau turbūt ir nerasite. Tačiau žmonės juos vis dar perka, ir būna, kad jų ieško. Jie praverčia, kai keliaujama į kokią kelionę, kadangi baterija laiko iš tiesų ilgai. Taip pat tinka padovanoti savo seniems tėvams, kurie nebemoka valdyti išmaniojo ekrano.

Vaizdo raiška

Telefonai taip pat skiriasi savo vaizdo raiška. Nors galime paimti du telefonus, kurie atrodys kaip išmanieji, vienas fotografuos stulbinančiai kokybiškus vaizdus, o kitas taip, tarsi žiūrėtume per taukuotą stiklą.

Garso signalas

Iš ko, jeigu ne iš garso, telefoną pažinsi. Signalai paprastai išduoda telefono modelį ir senumą. Labai retai kur nors viešumoje išgirsite paprastą, ne polifoninę telefono melodiją, tačiau pasitaiko ir tokių dalykų.

Kainos skirtumai

Ir žinoma, telefonai labai skiriasi tarpusavyje kainomis. Vieni gali kainuoja iki 20 eurų (patys paprasčiausi), kiti kainuos nuo kelių šimtų, iki tūkstančio. Aišku, kuo telefonas naujesnio modelio, tuo bus brangesnis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *