Papildai vaikams yra svarbūs dėl kelių priežasčių. Viena iš jų, kad užterštumas viršija visas nustatytas normas, o su maistu gaunamos medžiagos paprastai yra su cheminių priedų porcija. Antroji, kad vaikų imunitetas nėra pilnai susiformavęs ir maisto papildai vaikams gali sustiprinti imunitetą – taip apsaugoti nuo peršalimo ligų, bei aplinkoje esančių bakterijų.

Vitaminai kudikiams nuo 6 menesiu

Verta nepamiršti, kad skirtingo amžiaus vaikams turėtų būti duodami skirtingi maisto papildai. Kūdikiams ir naujagimiui paprastai skiriamas vitaminas D ir jis turi būti vartojamas griežtai pagal gydytojo nustatytas dozes.

Maždaug nuo pusės metų D vitaminą keičia kiti naturalus vitaminai vaikams. Žinoma, tėveliams reiktų pasikonsultuoti su gydytoju arba vaistininku. Šiuo laikotarpiu vaikutis pradeda vaikščioti, ropoti, todėl dažniausiai rekomenduojami vitaminai vaikams su kalciu.

Vitaminai vaikams nuo 2 metu

Nuo dviejų metų vaikučiai pradeda lankyti lopšelį. Tuomet, prasideda rudeninės ir žieminės ligos. Todėl rekomenduojami vitaminai vaikams imunitetui stiprinti.

Kaip tik šiuo metu vaikučiai pradeda tapti išrankesni maistui. Kartais mažieji gurmanai užsispiria ir protestuoja prieš bet kokį mamytės arba tėvelio paruoštą patiekalą. Jeigu situacija kritinė ir tėvai pradeda nerimauti, rekomenduojami vitaminai vaikams apetitui gerinti.

Darželinukams

Maisto papildai vaikams nuo dviejų iki šešių metų irgi yra svarbūs. Ligų sumažėja. Vaikas pradeda domėtis naujomis veiklomis, nori išbandyti vis naujus hobius. Jam reikia daug energijos. Jeigu pastebite, kad vaikas tampa mieguistas, tinkami maisto papildai padės papildyti trūkstamų vitaminų atsargas.

Pradinukams

Pradinukai išgyvena didelį stresą ir nerimą. Iki šiol linksmai dūkę darželyje, jie žingsniuoja į pirmą klasę ir kasmet vis daugiau ir daugiau atsiranda pareigų. Prasideda mokslo metai, iš vaikų reikalaujama parodyti ne tik mokslo rezultatus, tačiau ir drausmę. Tokiu neramiu vaikui metu, tėveliai nori padėti savo atžalai. Vitaminai vaikams supermama forume sklando keli patarimai. Siūlomi vitaminai vaikams marsiečiai. Jie padeda bendram organizmo tonusui palaikyti, be to yra skanūs, lyg saldainiai.

Papildai vaikams yra tablečių ir sirupo pavidalu. Todėl jų vartojimas vaikams smagi dienos rutinos dalis. Maisto papildai vaikams gali būti vaisių, uogų ar bet saldainių skonio.

Raktažodžiai:

One thought on “Kodėl šaltuoju metų sezonu maisto papildai vaikams yra svarbūs?

  • 25 balandžio, 2018 @ 08:43
    Nuolatinis saitas

    Manau ne tik saltuoju metų sezonu maisto papildai vaikams yra itin svarbūs, juk musu patys maziausi yra labiausiai neatsparus ivairioms ligoms bei virusams, turbut todel, kad vaikų imunitetas nėra pilnai susiformaves ir ivairus maisto papildai jiems gali sustiprinti imunitetą, ir tokiu budu padeda apsisaugoti nuo peršalimo ligų, bei aplinkoje tykojanciu bakterijų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *