Keliaujate kelioms dienoms į Kauną, o galbūt grįžote iš užsienio aplankyti artimųjų? Išsiversti be automobilio gali būti sudėtinga, todėl verta pasinaudoti automobilių nuoma Kaune. Ką svarbu žinoti nuomojant automobilį ir kaip neapsigauti – visas nuomotojų gudrybes atskleisime šiame straipsnyje.

Atidžiai skaitykite sąlygas

Automobilių nuoma Kaune nėra kažkuo išskirtinė, tad čia taikomos tos pačios sąlygos kaip ir kituose miestuose bei šalyse. Jos priklauso nuo nuomos kompanijos ar platformos, per kurią privatūs automobilių savininkai nuomoja savo transporto priemones.

Visada rekomenduojama atidžiai perskaityti automobilio nuomos sąlygas, ypač jei renkatės mažos kainos pasiūlymus – juose dažniausiai yra daugiau mokamų papildomų paslaugų. O jei po sąlygomis pasirašysite, tai jų turėsite ir laikytis, tad pigi nuoma ne visada kainuos tiek mažai, kaip tikitės.

Viena iš tokių sąlygų gali būti užstatas – tokią praktiką dažnai taiko automobilių nuomos kompanijos užsienyje. Užstato suma yra nemaža, ji rezervuojama sąskaitoje, tad pinigais negalite naudotis. Kitos išlaidos – papildomas draudimas, kuris dengia žalą dėl avarijos ir kitų apgadinimų. Toks draudimas dažnai taikomos, kai automobilių nuoma Kaune yra vykdoma per brokerių puslapius, tačiau nuomodami transporto priemonę tiesiogiai iš nuomotojo, gausite galutinės kainos pasiūlymą, kuriame draudimas jau bus įskaičiuotas.

Pasirinkite patogią vietą automobiliui pasiimti

Automobilių nuoma Kaune yra vykdoma tiek oro uoste, tiek ir mieste, tad būtinai atkreipkite į tai dėmesį. Jei į Kauną atskridote iš kitos valstybės, bus patogiausia, jei automobilį pasiimsite oro uoste. Taip nereikės mokėti už kelionę iki miesto, be to, tai sutaupo daugybę laiko.

O štai jei į Kauną atvykote kitu būdu, automobilį būtų patogiau pasiimti mieste. Kai kurioms nuomos kompanijos siūlo automobilio pristatymo paslaugą, tačiau ji kainuoja papildomai – įvertinkite, ar apsimoka ją užsakyti, ar geriau atvykti pasiimti automobilio į nuomotojo biurą.

Kokį automobilį pasirinkti?

Įvertinkite savo poreikius ir numatykite, kur važiuosite. Visus vilioja nauji prabangūs modeliai, tačiau tokių automobilių nuoma Kaune, kaip ir bet kuriame kitame pasaulio kampelyje, kainuos brangiau. Dėl to verta pagalvoti, ar tikrai verta mokėti daugiau. Žinoma, jei automobilio reikia šventei, fotosesijai ar kitai progai – prabangaus automobilio nuoma gali būti puikia pramoga, tačiau jei jums svarbiausia nuvykti iš vienos vietos į kitą, galbūt verta pataupyti ir rinktis paprastesnį modelį.

Jei ketinate važinėti daug, atkreipkite dėmesį į automobilio kuro sąnaudas. Geras sprendimas važinėjimui mieste yra elektromobilis. Be to, nuoma yra geras būdas išmėginti automobilį, apie kurio pirkimą galbūt svarstote – pasinaudokite proga, juk važinėdami po Kauną galėsite pasitikrinti, ar pasirinktas modelis atitinka jūsų poreikius ir lūkesčius.

Raktažodžiai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *