Stoja pardavimai? Reklamai išleidžiate daug, tačiau pajamos kaip neauga, taip neauga? O galbūt taip yra todėl, kad šiuolaikiniam vartotojui nepatinka jūsų pardavimo kanalas? Šiandien elektroninė prekyba yra nebe pasirinkimas, o būtinybė. Čia pirkėjai randa ne tik norimas prekes ir gali jų įsigyti, bet ir renka svarbią informaciją, kuri vėliau lemia jų apsisprendimą pirkti. Štai penkios priežastys, kodėl verta pradėti prekiauti internetu jau dabar.

Elektroninė prekyba populiarėja

Elektroninė prekyba jau kelerius metus iš eilės populiarėja visame pasaulyje ir Lietuvos rinka nėra išimtis. Tai natūralus procesas, kurį lemia įvairūs veiksniai: klientai ieško patogaus ir praktiško būdo apsirūpinti reikalingomis prekėmis, be to, jiems patinka ir internete siūlomas itin platus asortimentas.

Ekspertai prognozuoja, kad elektroninės prekybos apimtys netolimoje ateityje tik dar labiau augs, tad dabar pats metas pasirūpinti, kad jūsų verslas taip pat turėtų šį pardavimo kanalą.

Itin didelis potencialių pirkėjų ratas

Prekiaujant internetu nereikia rūpintis fizinėmis parduotuvėmis, todėl nebelieka geografinio barjero. Elektroninė prekyba iš vienos šalies gali būti vykdoma nors ir visame pasaulyje. Tai leidžia palyginti greitai pasiekti labai didelę potencialių pirkėjų auditoriją, o kartu tai reiškia ir daug didesnius pardavimus.

Elektroninę parduotuvę susikurti galima greitai ir paprastai

Elektroninę parduotuvę susikurti tampa vis paprasčiau. Žinoma, kai kurios įmonės vis dar nusprendžia kurti savo parduotuves, tačiau daugelis renkasi greitus, patikimus ir paprastus elektroninių parduotuvių nuomos sprendimus. Kodėl tai geras sprendimas? Nes nereikia jokių programavimo žinių, nereikia gaišti laiko, kol programuotojas rašo kodą, rūpintis integracijomis, įskiepiais ir kitais sudėtingais techniniais klausimais – nuomos paslaugas elektroninei prekybai teikiančios įmonės viskuo pasirūpina už savo klientus.

Be to, patogu ir tai, kad nuomojant elektroninę parduotuvę nereikia rūpintis jos priežiūra ir palaikymu – nuolatiniais atnaujinimais, patobulinimais ir sklandžiu veikimu rūpinasi paslaugos teikėjas.

Mažos pradinės investicijos

Daugelis nori pradėti savo verslą, tačiau didelis investicijų poreikis yra vienas labiausiai ribojančių veiksnių. Elektroninė prekyba yra naujam verslui palanki sritis, nes čia nereikia didelių pradinių investicijų. Tiesą sakant, gudriai sukantis galima pradėti verslą net ir beveik be investicijų.

Elektroninė prekyba gali būti vykdoma per nuomotą elektroninę parduotuvę, o ir prekių sandėlio galima nepirkti – tereikia susirasti tiekėjus, kurie teikia prekių išsiuntimo paslaugą (angl. Dropshipping).

Ateityje konkurencija tik augs

Šiuo metu vis daugiau įmonių pradeda prekiauti internetu, o kitos į virtualią erdvę perkelia visą savo veiklą. Tai reiškia, kad ateityje patekti į rinką bus daug sunkiau – elektroninė prekyba populiarėja, o konkurencija tik auga. Dėl to dabar yra geriausias metas pasinaudoti galimybe ir susikurti rinkoje gerą vardą.

Raktažodžiai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *