Didmiesčiuose įvairių odontologijos klinikų pasirinkimas yra tikrai labai platus, tad tuo atveju, jei svarstote apie dantų protezavimą Vilniuje, tikėtina, kad rasite ne taip ir mažai įvairių klinikų, kurios gali pasiūlyti jums reikalingas paslaugas. Svarbiausios informacijos apie teikiamas paslaugas paprastai galima rasti bendrovių internetinėse svetainėse, tad nuspręsti, kurią jų pasirinkti, tikrai nebus labai keblu. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai tiesiog įvertinti, ką siūlo skirtingos odontologijos klinikos, ir priimti sprendimą galėsite daug paprasčiau.

Ką įvertinti renkantis protezavimą siūlančias klinikas?

  • Vienas svarbiausių kriterijų yra tai, kiek kainuoja dantų protezavimas. Preliminarios kainos dažniausiai yra skelbiamos internetinėse klinikų svetainėse, todėl palyginti kainas tikrai nebus labai keblu;
  • Ieškokite klinikų įvertinimų – juk visada norima, kad teikiamų paslaugų kokybė būtų tiesiog nepriekaištinga;
  • Pasidomėkite, kokios klinikos yra įsikūrusios jums patogiausioje vietoje, Kartais į odontologijos kliniką nenuvykstama vien dėl to, kad tam nepavyksta atrasti pakankamai laiko. Jei klinika bus įsikūrusi netoli jūsų namų ar darbovietės, vizitui sugaišite kur kas mažiau laiko;
  • Įvertinkite, kokios konkrečios paslaugos yra teikiamos. Svarbiausią informaciją apie dantų protezavimą Vilniuje visada galima rasti klinikos internetiniame puslapyje, taigi, priimti tam tikrą sprendimą bus galima kur kas paprasčiau;
  • Jei norite, kad dantų protezavimas būtų atliktas kuo greičiau, pasidomėkite, kaip greitai galima apsilankyti vienoje ar kitoje klinikoje.

Vilniaus odontologijos klinika siūlo aukštos kompetencijos daktarų atliekamas dantų protezavimo paslaugas – plačiau apie paslaugas paskaitykite nuorodoje.

Ką rinktis: išimamus ar fiksuotus protezus?

Išimami dantų protezai yra pigesni, tačiau gana dažnais atvejais sudarantys įvairių nepatogumų. Toks protezų tipas ne visada garantuoja pakankamą kramtymo funkciją, tad maistas ne visada yra tinkamai susmulkinamas. Taip pat išimami protezai kartais trukdo kalbėti, kalba gali tapti nerišli, gali būti sunku ištarti tam tikrus skiemenis, ir t.t. Jei pasirenkami fiksuoti dantų vainikėliai, toks sprendimas apsaugo nuo žandikaulio nykimo – deja, išimami protezai to negarantuoja. Išimamos dantų plokštelės paprastai gaminamos iš plastiko, tad jos nėra tokios ilgaamžės kaip kiti dantų protezai.

Dantų vainikėliai – populiariausias pasirinkimas

Nors tuomet, kai kalbama apie dantų protezavimą Vilniuje, dažnai svarbiausiu klausimu tampa tai, kiek kainuos ši paslauga, tačiau vien tik kaina apsiriboti nereikėtų. Renkantis tinkamus protezus visuomet svarbu įsitikinti, kad jie garantuos maksimalų komfortą, ir taip pat užtikrins ilgą tarnavimo trukmę. Dantų vainikėliai gali būti fiksuojami ir ant natūralių dantų, ir ant implantų, ir toks sprendimas yra tikrai ilgaamžis. Pacientai visada gali rinktis, iš kokios medžiagos bus pagaminti šie protezai:

  • Metalo keramikos vainikėliai yra labai tvirti, dažniausiai naudojami protezuojant krūminius dantis. Taip yra dėl to, kad šie protezai nėra pralaidūs šviesai, tad neatrodo labai natūraliai. Rinktis metalo keramikos protezus vilioja žemesnė jų kaina, tačiau labai svarbu pagalvoti apie tai, kad tokie protezai gali sukelt alergiją, o burnoje gali būti jaučiamas metalo skonis;
  • Cirkonio keramikos protezai taip pat labai tvirti, jie yra pralaidūs šviesai, todėl puikiai tinka ir priekinių dantų protezavimui. Organizmas šią medžiagą labai gerai toleruoja, tad tikrai neverta nerimauti dėl galimos alergijos. Vis dėlto, šie protezai turi ir vieną trūkumą – jų kaina yra didesnė nei metalo keramikos protezai.

Apie dantų protezavimą Vilniuje šiuo metu kalbama tikrai daug, tad visuomet galima rasti visą jus dominančią informaciją, susijusią su šios paslaugos teikimu. Labai svarbu tai, kad pasirinktumėte tokią kliniką, kuri geriausiai pateisintų jūsų lūkesčius, ir tuomet beliks tik užsiregistruoti konsultacijai tam tikru jums patogiausiu metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *