Planuojate kelionę ir svarstote, kaip nuvykti iki oro uosto? Net jei esate iš Vilniaus, patogiausias ir pigiausias būdas pasiekti oro uostą – nuosavas automobilis. Taip nereikės skaičiuoti minučių ir jaudintis, ar atvažiuos taksi, o po skrydžio lūkuriuoti bandant rasti taksi vairuotoją. Neramina parkavimas Vilniaus oro uoste? Jį galite užsisakyti iš anksto ir štai bent kelios priežastys, kodėl verta tai padaryti.

Išankstinė rezervacija užtikrina saugumą

Kartais nutinka taip, kad iš anksto nerezervavę aikštelės vairuotojai neranda laisvų vietų automobiliui ir jį palieka tiesiog oro uosto prieigose. Toks parkavimas Vilniaus oro uoste yra rizikingas – dažnai brangesnius automobilius vairuotojai randa aprinktus, be to, išauga ir galimybė, kad automobilis bus apibraižytas. Tik rezervavę vietą iš anksto, saugioje aikštelėje su filmavimo kameromis, galėsite būti ramūs dėl savo automobilio visos kelionės metu.

Rinkitės saugią parkavimo aikštelę su kuo daugiau kamerų. Prie oro uosto nuolat stovi daugybė automobilių, tačiau tai žino ne tik keliautojai, bet ir ilgapirščiai. Kai kurių automobilių apdailos detalės, lempos ar veidrodėliai yra labai paklausios prekės antrinėje naudotų dalių rinkoje, todėl vagišiai nesnaudžia. Jei tik yra galimybė, visada rinkitės patikimai saugomą stovėjimo aikštelę su kuo daugiau kamerų – jos puikiai atgraso vagišius.

Išankstinė rezervacija apsaugo nuo netikėtumų

Jei rezervuosite vietą aikštelėje iš anksto, jums nereikės nervintis ir ieškoti vietos automobiliui. Nepamirškite, kai skrydžių daugiau, jos galima taip ir nerasti! Apsisaugokite nuo nesklandumų ir pasirūpinkite vietos rezervacija. Atlikus rezervaciją, sistema užtikrins, kad aikštelėje liktų vietos automobiliui, o tai padės sutaupyti daugybę laiko.

Kai parkavimas Vilniaus oro uoste rezervuojamas iš anksto, už jį atsiskaitoma internetu. Tai padės išvengti įvairių nesklandumų, su kuriais galima susidurti mokant vietoje. Juk nutinka visokių dalykų: kartais po kelionės piniginėje nebelieka smulkių monetų ar grynųjų pinigų, o kartais ir kortelės yra pametamos ar netikėtai baigiasi jų galiojimas. Tai menka problema, tačiau laukti pagalbos labai erzina – po kelionės juk norisi kuo greičiau sugrįžti namo.

Taupus sprendimas

Iš anksto rezervuojamas parkavimas Vilniaus oro uoste kainuoja pigiau, todėl verta paskubėti. Kartais įmonės taip pat vykdo ir įvairių akcijų, todėl tai puiki proga sutaupyti. Nelaukite paskutinės dienos ir pasirūpinkite parkavimo vieta savo automobiliui jau šiandien. Be to, galite rinktis ir lanksčią rezervaciją – sumokėsite keliais eurais daugiau, tačiau bet kada prireikus turėsite galimybę pakeisti rezervacijos laiką ar sąlygas.

Pasirūpinkite patogumu

Rezervuodami parkavimo vietą iš anksto, galite pasinaudoti ir papildomomis paslaugomis. Pavyzdžiui, automobilio plovimas ir parkavimas Vilniaus oro uoste gali būti užsakoma tuo pačiu metu. Tai labai patogu, nes automobilis bus nuplautas jūsų kelionės metu ir jums nereikės lūkuriuoti plovykloje. Be to, taip malonu bus po kelionės sėsti į švarų ir kvepiantį automobilį bei keliauti namo.

Raktažodžiai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *