Turbūt žinote, kad investavimo būdų šiais laikais, ypač klestint internetui ir skaitmeninėms technologijoms, tikrai daug. Investuokite su TeleTrade, rinkitės kitą skaitmeninį investavimo būdą arba tiesiog investuokite su paprastesniais dalykais, kaip kad nuomojamu būstu. Svarbiausia – investuokite, nes tai pinigų gavimas iš pinigų. Vieni žmonės investuoja, kiti ne. Geriausiai investuoti sekasi tiems, kurie turi aiškų to darymo planą, strategiją, nesuklumpa pirmųjų nesėkmių metu ir nuolat mokosi. Ir žinoma – turi tikslą, dėl kurio investuoja. Dėl kokių tikslų galima investuoti ir kokių tikslų geriau neturėti investuojant?

Ilgalaikis pinigų kaupimas – geras tikslas

Geriausia investuoti norint kaupti pinigus ilgalaikiams tikslams. Tarkime, ilgai taupyti papildomam nekilnojamajam turtui. Arba, pamažu 20 metų kaupti pinigus, kuriuos vėliau panaudosite užaugusių vaikų mokslams. O galbūt taip sukaupti pinigus, reikalingus savo senatvėje. Juk daug kas nori susitaupyti oriai senatvei, ir viena iš alternatyvų tą padaryti – investuoti. Svarbu turėti tokius tikslus, kurie nėra būtini ir rytojaus. Kadangi grąža ir pelnas iš investavimo yra gana svyruojantis, vieną dieną bus daugiau, kitą mažiau, tačiau per ilgą laiką visi linksmieji kalneliai išsilygins ir jūs turėsite visą sumą.

Pinigai vartojimui – galimas variantas

Kita vertus, jeigu turite tam tikrą investicinę sumą, kurią naudojate "pinigų įdarbinimui", kitas gautas pajamas galite ir tiesiog praleisti. Galbūt jūsų tikslas bus investuoti dėl patogesnio gyvenimo. Pavyko investuoti geriau ir susikaupė didesnis pelnas – keliaujate atostogauti į brangesnę šalį, pinigų yra mažiau – atostogaujate Gruzijoje. Yra pinigų – perkate naują baldų komplektą, yra mažiau – perkate tik naują sofą ir t. t. Iš dalies, pelnas iš investavimo gali būti naudojamas patogiam gyvenimui, nebūtinoms, tačiau geroms ir malonioms reikmėms patenkinti.

Paskolų grąžinimas – prastas planas

Tačiau tikrai nereikėtų rizikuoti ir, pavyzdžiui, tikėtis stabilių pajamų iš investavimo, kurios būtų vienintelės, reikalingos padengti paskoloms. Paskoloms reikia turėti pastovias pajamas su darbo sutartimi, kadangi ten veikia labai griežtos sistemos ir tiesiog privalu turėti jas tam, kad galėtumėte kontroliuoti įmokas. Jeigu pavėluosite grąžinti paskolos įmoką, atsiras delspinigiai, o vėliau gali net ateiti ir antstolių laikas.

Gyvybinių reikmių užtikrinimui – netinkamas sumanymas

Lygiai taip pat nereikėtų pradedantiems investuotojams planuoti gyvybiškais svarbių išlaidų būtent iš investavimo. Jums investavimas turėtų teikti papildomas arba ilgai taupomas pajamas, bet ne kasdienėms būtinoms išlaidoms reikalingas, kadangi niekada nežinote, kaip pavyks iš investavimo uždirbti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *