Kelionėms vis dažniau yra pasirenkamas Kauno oro uostas. Džiugu, kad ir mažesni oro uostai Lietuvoje auga, plečiasi ir tuo pačiu gali pasiūlyti daugelį labai įvairių krypčių, kurios leis patirti gyvenimą ir atrasti naujas kultūras.

Tiems, kurie keliauja dažnai, patogu tai, jog tokia paslauga kaip parkingas Kauno oro uoste kainuoja pigiai. Juk gera, kai po kelionės galima iškart sėsti į savo mašiną ir vykti namo. O kokios kainos Jūsų laukia? Tai ir aptarsime straipsnyje.

Kodėl verta automobilį palikti Kauno oro uoste?

Esminiai privalumai, kuriuos dažniausiai išskiria patys klientai, yra:

  1. Palankios kainos, kurios dar mažėja atlikus išankstinę rezervaciją.

  2. Nereikia rezervuoti vietos ilgam laiko tarpui. Tai yra nebūtina.

  3. Greitas ir patogus atsiskaitymas už paslaugas,

  4. Žinoma, saugumas.

  5. Galima sutaupyti daug laiko.

  6. Galiausiai, patogumas, kadangi atvykti su savo mašina – visada kur kas komfortabiliau.

Apskritai tai kiekvienas žmogus turi pats galimybę nuspręsti, ar jam tinka parkingas Kauno oro uoste, ar jam geriausia iki tikslo važiuoti su taksi. Faktas, jog gerai, kad tokia paslauga yra, o ar ja naudotis – kiekvienas sprendžia pats pagal asmeninius poreikius.

Stovėjimo aikštelės planas

Kauno oro uoste galima rinktis iš kelių vietų, tiksliau, kelių skirtingų automobilio saugojimo pozicijų.

  • P1 ir P3 – ilgalaikio stovėjimo vietos. Jos yra skirtos tiems, kurie planuoja automobilius palikti ilgam laiko tarpui. Ji yra arti oro uosto: P1 nutolusi nuo oro uosto apie 100 metrų, o P3 – apie 300 metrų.

  • P2 yra puikus pasirinkimas tiems, kuriems parkingas Kauno oro uoste yra reikalingas ne tokiam ilgam laiko tarpui. Galima sakyti, kad tai yra trumpalaikio sustojimo vieta. Dažniausiai čia sustoja tie, kurie nori išleisti savo artimus žmones skrydžiui.

Aikštelių įkainiai

Šiuo metu galima rinktis iš labai įvairių opcijų. Jos kinta ne tik pačiomis aikštelėmis, tačiau ir laiko tarpu. Pavyzdžiui, Kauno oro uosto internetiniame puslapyje yra nurodo, kad: „Rezervuojant parkingą Kauno oro uoste iš anksto taikomos palankesnės kainos nei mokant kasoje. Ilgalaikio stovėjimo aikštelėje P1 vienos dienos stovėjimo kaina nuo 5,20 su PVM. Įkainius ilgesniam stovėjimui rasite nuorodoje aukščiau“. Su detalia kainodara galima susipažinti internete. Visada geriausia yra iš anksto rezervuoti vietą, kadangi tokiu atveju būsite ramus, kad atvykus mašinai bus vieta, o Jūs galėsite ramiai eiti į oro uostą.

Šiuo metu keliauti tikrai yra labai patogu. net automobilis gali saugiai laukti, kol baigsite pažinti kitus kraštus. Svarbiausia yra kuo plačiau pasinaudoti galimybėmis, kurios yra siūlomos. Žinoma, neignoruoti jų. Jos gal ir kainuoja, tačiau dažniausiai labai pigiai palyginus su nauda, kuri Jūsų laukia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *