Atsikraustote į naują butą, kuriame baldai miegamajam jums prikelia prisiminimus apie jūsų prosenelę ir mąstote, ką daryti, kad viskas atrodytų geriau? Išsinuomojate butą, kuriame bobutės hobius atitinkantis interjeras jums ne prie širdies. Vadinasi, metas priimti keletą gerų sprendimų

Bobutės interjeras

Turbūt ir dabartinė šiuolaikiška baldų parduotuvė Vilniuje galėtų jums parduoti ką nors tokio, ką randate bobutės miegamajame. Tačiau parduotuvėje tai taip neatrodo tai skleidžia visai kitokią aurą. Tai kuo toks ypatingas būtent tas bobutės miegamasis? Matyt, jame daug dalykų yra suderinta taip, kad sudarytų tobulą senolės gyvenimo ansamblį. Taip, kaip ir kokia nors nata muzikoje gali viename kūrinyje skambėti vienaip, kitame kitaip – taip ir bobutės miegamojo interjeras yra sudarytas iš tam tikrų komponentų, kurie kitur reikštų ką kita. Pavyzdys: didžiulės iki lubų einančios sekcijos, kurių kai kurios dalys stiklinės, o už to stiklo dar gale yra veidrodis. Dažniausiai į tas perregimas spinteles yra sukrauta kokie nors rožančiai ir religinė atributika, dar katinuko skulptūra ir proanūkių nuotraukos. O visur kitur – nuo 1930 – ųjų metų užsilikusios paklodės (susėstos kandžių), užvilkimai, ir visokie kitokie savininkei „brangūs daiktai“. Be to, sekcija, aklinai prigrūsta šio turto, yra tamsios spalvos, sugeriančios visą šviesą, ateinančią per langą. Kur nors yra staliukas su nerta staltiesėle, ant tos staltiesės toršeras, kuris būtų gal visai ir nieko, tačiau jį puošia kutai ir apnertos gėlytės. Ant sienų yra labai daug paveiksliukų iš gintaro, o langus puošia dulkės. Yra ant kitos sienos kilimas, o ant sofos labai daug apmegztų pagalvėlių bei kryželiu siuvinėta antklodė. Galiausiai – kažkur tamsoje yra prigrūsta augalų vazonų, iš kurių po vieną nudžiuvusį ūglį kiša savo paskutines dienas beskaičiuojančios vijoklinės gėlės.

Viską nuimti

Nereikia net sakyti, kad pirmiausia ne nauji baldai miegamajam turėtų keliauti į tokią trobą, o pirmiausia reikia viską atlaisvinti ir sužinoti, kiek ten realiai yra vietos ir kokia ten padėtis. Viską nuimti juk nėra sunkiausia pasaulyje užduotis: pasistiebi ir po truputį viską nukrapštai. Tą padarius, verta ir gerai išplauti bei nuvalyti viską.

Nauji vėjai

Orientuotis į santūresnes spalvas, raštus – patarimas, renkantis naują tapetą, užuolaidą ar užtiesimą, kilimą. Svarbus baldų išdėstymas, nes baldai miegamajam turi būti minimalistiniai ir patogūs. Keletas stilingų baldų ir detalių miegamajam viską pakeis, tačiau ir jūs neturėtumėte persistengti.

Raktažodžiai:

One thought on “Kaip iš bobutės miegamojo padaryti kažką gražaus

  • 27 balandžio, 2018 @ 07:46
    Nuolatinis saitas

    Dažnai atsikrausčius į naują butą norisi kardinaliai pakeisti visą interjerą. Iš seno pabodusio močiutės miegamojo paversti jaukumu bei stilingumu dvelkentį miegamajį iš ties sunki užduotis. Kaip be būtų dažnas žmogus savo miegamojo interjerą renkasi pagal savo gyvenimo būdą bei tempą. Itin užsiiėmęs žmogus turbūt net miegamajame rinkūsi turėti keramikinę lentą ant kurios būtų galima susirašyti visus dienos planus bei būti tikram, kad jie bus įgyvendinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *