Turbūt sutiksite, kad slidinėjimas – vienas populiariausių būdų atostogauti šaltuoju metų laiku. Iš tiesų, vieniems labai patinka žiemos sportas, čiuožti slidėmis, raitytis po sniegus, todėl žiemą yra keliaujama į tas šalis, kur dar daugiau sniego, kur dar didesni kalnai, ir kur galima slidinėti. Kiti atvirkščiai – bėga nuo žiemos, ir per šalčius keliauja ten, kur būtų šilčiau.

Šaltos pramogos

Taigi, jeigu jums visada smagu džiaugtis žiemos sportu, tai slidinėjimas – kaip tik jums. Ką paprastai daro žmonės, mylintys ir žiemą, tai ieškosi sau pramogų. Populiaru yra slidinėti kur nors užsienyje, kur yra tikrai dideli kalnai. Galima važiuoti ten ir su draugais, ir su šeimomis. Visi slidinėtojai pripažintų, kad tai labai skirtingas poilsis, kada keliaujama slidinėti su draugais, ir kada – su šeimomis. Paprasta moterys lieka nameliuose (kaip senais laikais), gamina valgyti, žaidžia su vaikais, vyrai slidinėja. Vakare visi turi ir šilto maisto, ir vakarėlį smagų. Kai keliauja tik draugai vyrai, visi daug geria, tačiau tyrą gerą degtinę, o ir kalnų oras toks švarus, kad net ir kitą dieną jaučiasi puikiai. Slidinėti galima ir Lietuvoje ar Lenkijoje, ne tokiuose tolimuose žiemos sporto kurortuose, ir kiekvienas renkasi pats, kur jam geriausia yra praleisti atostogas.

Karštos atostogos

Tad jeigu slidinėjimas, čiužinėjimas ir apsirengimas šilčiausių kostiumų nedomina, turbūt priklausote tam tipui žmonių, kurių vietoje šalčio pramogų renkasi kuo karštesnes atostogas. Taigi, kiti žmonės elgiasi tiesiog priešingai, ir jie patys nori pajusti kuo daugiau šilumos. Taigi, užuot pasileidę į pačią šalčiausią žiemą, jie slepiasi kuo šiltesnėse vietose. Gali būti, kad, pavyzdžiui, keliauja ten, kur yra tuo metu vasara ar bent jau pavasarį primenantis klimatas. Iš tiesų, net jeigu per didžiausius žiemos speigus nuvyktumėte į Italiją ar kitas Viduržemio šalis, kuriose tuo metu šilta ir smagu, tuomet galėtumėte mėgautis labai šiltu ir geru oru. Tai nebus tie atogrąžų karščiai, kurie kankina šios klimato juostos gyventojus vasaros viduryje, tačiau bus vis tiek ganėtinai šilta, malonu, ir pajusti atostogų malonumus tikrai bus galima. Ir bent jau – tikrai nesunku pastebėti, kaip skiriasi klimatas namuose, šiaurėje, ir kaip yra šilta pietuose. Ten gal bus iki kelių ar keliolikos laipsnių šilumos, tad galėsite mėgautis dėvėdami tik drabužius trumpomis rankovėmis, nereikės jokių šiltų pūkinių striukių ir kepurių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *