Žavi šypsena gali pakerėti ir suteikti daugiau pasitikėjimo savimi. Apsilankius http://www.klinikazavesys.lt/estetinis_plombavimas.php interneto svetainėje randamas platus paslaugų pasirinkimas. Tai paslaugos, kurios padeda vėl atgauti pasitikėjimą savimi pasitelkus šiuolaikines estetinės odontologijos priemones bei technologijas.

Estetinė odontologija apjungdama mokslą ir grožį padeda daugeliui žmonių, kurie nėra patenkinti savo dantų išvaizda ir būkle. Labai populiarus estetinis plombavimas, kuris pasitelkiamas po breketų nuėmimo, tuomet, kai yra karieso pažeistas emalis, nutrupėję dantys, per didelis tarpas tarp dantų ar jų sangrūda. Taip pat galima rinktis estetinį plombavimą, kuomet netenkina esamų plombų spalva. Naudojant šią technologiją neretai pasinaudojama ir dantų balinimu http://www.klinikazavesys.lt/dantu_balinimas.php. Tiesa, jis turi būti atliktas prieš estetinio plombavimo procedūrą. Tuomet parenkama plombų medžiagos spalva.

Estetinio plombavimo galimybės šiuo metu labai didelės. Tai, ko negalėjo odontologai atlikti prieš kelerius metus, dabar jau tapo įmanoma. Kasmet tobulėja tokio plombavimo galimybės ir naudojamos vis naujesnės medžiagos. Taip pasiekiamas maksimaliai geriausias efektas. Daugelis pacientų nerimauja dėl galimo skausmo procedūrų metu. To nereikia daryti, nes viskas atliekama taikant nuskausminamuosius vaistus.

Galutinis rezultatas priklauso ne tik nuo buvusios dantų būklės, bet ir nuo odontologo profesionalumo. Kuo kokybiškiau viskas atlikta, tuo bus gražesnis estetinis vaizdas, o gera dantų būklė kaip įmanoma daugiau išsaugota. Estetinės odontologijos pagrindinis tikslas ir yra tas, kad stengiamasi visais įmanomais būdais išsaugoti kuo daugiau natūralių dantų.

Neretai kreipiamasi dėl balinimo procedūrų. Jos gali būti atliekamos ne tik tuomet, kai norima estetinio plombavimo. Šioje klinikoje atliekamas dantų balinimas tik su kokybiškomis medžiagomis. Tai užtikrina geriausius rezultatus, kurie bus saugūs t.y. nepažeis dantų emalio ar dantenų. Šiuo metu yra daug įvairių priemonių, kurios padeda atgauti dantų baltumą. Tai ir skalavimo skysčiai, klijuojamos juostelės, balinimo pieštukai, kapos, lazeris, dantų pastos ir kt. Svarbu pasirinkti kokybiškas priemones tokiam tikslo įgyvendinimui. Saugiausias dantų balinimas vyksta prižiūrint odontologui. Balinimas kapomis ir lazeriu atliekamas būtent tokiu būdu. Tai saugu ir patikima.

Dantų grožis svarbus visiems. Tam, kad tai nebūtų tik svajonė, reikia tinkamai juos prižiūrėti. Tai daryti reikia nuolatos. Kai įprasta priežiūra nepadeda arba yra tam tikrų trūkumų, kurie gali būti ištaisomi tik naudojant tam tikras odontologijoje naudojamas technologijas, reikia kreiptis į profesionalius odontologus. Jūsų šypsena ir vėl bus graži!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *