Vestuviniai ziedai – pagrindinė tema galvoje, kai su sužadėtuvių mintimi jau visi spėjo apsiprasti. Egzistuoja tam tikros žiedų pasirinkimo taisyklės, kurios padeda išsirinkti tinkamiausius žiedus arba pasirinkti tinkamą jų kainą.

Pirmas žingsnis – nustatyti žiedų dydžius. Šiam procesui svarbu pasirinkti aplinkoje nusistovėjusią neutralią temperatūrą ir paties žmonėms besijaučiant gerai. Suprantama, jog žmonių rankos gali šiek tiek pastorėti, kai aplinka yra karštesnė nei įprastai, taip pat gali išbrinkti ir sudaryti neįprastą pirštų formą.

Antras žingsnis – nusistatyti biudžeto ribas. Nesistenkite pralenkti savo galimybių, vestuviniai žiedai su laiku gali būti pakeisti arba perdaryti. Jeigu siekiate investuoti daug, tuomet būtų tikslinga ir pasirinkimo laiką nustatyti ilgesnį – atsakingai pasirinktas pirkinys tarnaus ilgiau.

Trečias žingsnis – atkreipti dėmesį į žiedo dizainą. Ir ne tik todėl, kad žiedai turi būti gražūs abiems, bet ir todėl, kad dirbant įvairius darbus jų dizainas netrukdytų. Jeigu didžiąją laiko dalį praleidžiate užsiimdami fiziniu, rankų veiklos reikalaujančiu darbu, žiedo dizainas neturėtų turėti daug iškilimų.

Ketvirtas žingsnis – negailėti laiko. Išsirinkti patį idealiausią variantą – toks turėtų būti vestuvinių žiedų pasirinkimo šūkis ir tikslas. Turėkite galvoje šią mintį, jog vestuvinius žiedus planuojate dėvėti visą savo gyvenimą. Be abejonės, juos galima keisti, graviruoti ir panašiai, tačiau net neįsivaizduojate, ar ateityje turėsite pakankamai santaupų šiam procesui atlikti, todėl geriau iškart išsirinkti pačius pačiausius žiedus.

Penktas žingsnis – nepamirškite kokybės. Gali skambėti keistai, tačiau pasitaiko atvejų, kai sukčiaujantys pardavėjai įkalba įsigyti žiedus su defektais ar broku – motyvuodami tuo, jog dėvint dar ne tiek visko žiedai patirs, o juk kaina mažesnė. Nederėtų klausyti tokių kalbų, nes žiedų lūžis dar per vestuves – įmanomas ir itin nepageidaujamas dalykas.

Taigi, dabar žinote svarbiausius žiedų pasirinkimo principus. Ieškantiems gausaus ir kokybiško žiedų pasirinkimo, siūlome aplankyti Indivi.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *