Išsirinkti kremą savo veido odai gali būti sudėtinga. Kol vieniems, atrodo, viskas tinka ir veido oda atrodo nuostabiai, kad ir kokia priemonė bebūtų naudojama, kai kuriems tenka gerai pasistengti atrasti tai, kas nebertų, drėkintų, būtų malonaus kvapo ar išvis be jo. Vieni veido kremai gali būti nepakeičiami, kiti erzinti, o kadangi oda labai individuali, reikia stengtis prie jos prisiderinti ir atrasti puikiausias priemones. Deja, eksperimentai kartais gali būti sunkus išbandymas jautrios odos savininkėms, ypač jei veidas linkęs nueiti spuogeliais, bėrimais. Taigi, pirmiausias patarimas ką reikia žinoti prieš perkant bet kokią priemonę, skirtą odos priežiūrai, tai – odos tipas.

Suprasti koks odos tipas yra pas jus neturėtų būti sunku, kadangi sausa oda iškart simbolizuoja šerpetojimą, traukimą nusiprausus veidą. Dažnai ant tokios odos užtepus makiažą, jis greitai subėga į sausesnes vietas, todėl atrodo prastai ir erzinančiai. Riebi oda gali atrodyti puikiai, tačiau blizgesys atsiranda jau po poros valandų, kas mėgstančioms makiažą irgi gali pasirodyti ne baisiai malonus dalykas. Deja, bet riebi oda gali būti ir labai spuoguota – tokiu atveju tikrai nesidžiaugiama. Normali oda nepasižymi jokiomis ypatingomis savybėmis, todėl tokią turėti – tikra atgaiva, nes ji nekelia jokių didelių problemų – nei sausumo, nei spuogelių ar riebalų pertekliaus. Mišri oda yra kombinuota, todėl vienos vietos būna sausesnės, kitos riebesnės arba normalios.

Visus odos tipus reikia drėkinti kremais, bet žinant tipą bus lengviau suprasti ko odai reikia. Sausinančios priemonės tikrai gerai nepaveiks sausos veido odos, o itin riebios priemonės greičiausiai tik dar labiau kimš riebią odą. Veido kremai sausos odos savininkėms turi būti riebesni, ypač žiemos metu. Puiku, jei jie yra papildyti hialurono rūgštimi, sviestmedžių aliejumi, vitaminu c ir panašiais ingredientais, kurie turi puikų poveikį odai. Puikų pasirinkimą rasite – https://kosmetikosparduotuve.lt/. Riebiai ir spuoguotai odai reikia rinktis antibakterinių savybių turinčius kremus, kurie padėtų tvarkytis su atsirandančiomis veido problemomis. Geriausia jei pasirenkamuose kremuose nėra kvapiklių, dažiklių ar parabenų, kurie gali pakenkti. Geriausia ieškoti intensyviai maitinančių medžiagų turinčių kremų. Tokie veido kremai iš tiesų bus veiksmingi ir malonūs odai.

Raktažodžiai:        

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *