Ryanair skrydžių bendrovė yra pasirenkama tikrai neretais atvejais, kadangi tai yra iš tiesų puiki galimybė įsigyti lėktuvo bilietus pačiomis palankiausiomis kainomis. Įsigyti bilietus galima tiesiog internetu, ir juos rasite čia. Paprastai tereikia pasirinkti norimą skrydžio kryptį bei datą, kada planuojate keliauti, ir labai greitai jums bus pateikti patys geriausi skrydžių pasiūlymai. Taip pat galite tiesiog pasidairyti, kokie yra pateikti populiariausių krypčių pasiūlymai, ir tai, tikėtina, leis jums pasirinkti pačius geriausius pasiūlymus.

ryanair bilietaiAtsiskaityti už lėktuvo bilietus paprastai galima kreditine kortele arba bankiniu pavedimu, tad galite pasirinkti jums patogiausią atsiskaitymo būdą, kuris būtų pats palankiausias. Sugaišite visai nedaug laiko užsisakydami bilietus, ir tuomet, kai juos įsigysite, galėsite pradėti ieškoti viešbučių pasiūlymų.

Ryanair bilietų kainos visada yra pakankamai mažos, tačiau svarbu būti užtikrintiems, kad tam tikrą numatytą datą tikrai galėsite vykti į kelionę: kadangi nėra galimybės lėktuvo bilietų grąžinti, svarbu įsitikinti, kad numatytą datą tikrai galėsite keliauti. Jei atsitiktų taip, kad negalėsite vykti, paprastai yra galima bilietus pakeisti kitais arba pakeisti keliautojo duomenis, tačiau tam yra taikomas papildomas mokestis, kuris kartais yra didesnis nei bilietų kaina.

Likus savaitei iki skrydžio galėsite atlikti skrydžio registraciją internetu, ir jums bus priskirtos tam tikros vietos lėktuve. Jos yra parenkamos atsitiktine tvarka, tačiau tai iš tiesų labai patogi, kadangi lipant į lėktuvą netenka skubėti, kad galima būtų užsiimti tam tikras vietas.

Nemokamo bagažo dydis yra 55x40x20 cm, ir jis neturėtų viršyti 10 kg svorio, o taip pat su savimi galima pasiimti dar vieną rankinę, kurios matmenys neturėtų būti didesni nei 35x20x20 cm. Ši rankinė nebūtinai turi būti talpinama į rankinį bagažą, tad tai tikrai labai patogu.

Taigi, šią skrydžių bendrovę rinktis yra tikrai labai palanku, ir siūlomus skrydžius rasite čia. Įsitikinsite patys, kad lėktuvo bilietų kainos čia visada yra labai palankios, tad galite įgyvendinti savo svajones, neišleisdami daug pinigų. Užsisakyti lėktuvo bilietus galėsite tikrai labai greitai, ir jau tada galėsite pradėti rūpintis kitais kelionės reikalais: rezervuoti viešbučio kambarį bei išsinuomoti automobilį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *