Kartais gyvenime net ir patys tvirtčiausi individai ir pačios tvariausios poros susiduria su problemomis, kuriuos sutvarkyti yra labai sunku. Žinoma, tai nereiškia, kad poros santykiai žlugs ar kad individas nebegrįš į „normalumo“ rėmus. Psichoterapija tokioje situacijoje gali palengvinti šį problemų sprendimo kelią. Tai nereiškia, kad tik psichoterapeuto pagalba galite išspręsti savo problemas, kadangi visi, kurie deda pastangas, gali būti tikri, kad net ir pačios didžiausios krizės bus įveikiamos. Bet psichoterapija tikrai gali palengvinti visas kančias ir padėti išspręsti visus sunkumus.

Žinoma, į pagalbą dažniausiai pasitelkiamas porų psichologas, kuris padeda išsikalbėti ir tuo pačiu pasakyti kitam žmogui, koks jis Jums yra svarbus, galiausiai, atskleisti asmenines savo charakterio savybes ir tuo pačiu giliai mintyse laikomas mintis apie kurias nes pats žmogus nepagalvojo.

Kalbėtis – būtina

Kodėl porų psichoterapija yra tokia veiksminga ir kaip ji padeda porai išspręsti savo problemas? Dažniausiai viskas yra susiję su kalbėjimu, kurio kartais taip trūksta poroje. Taip pat specialistas dažniausiai įprastuose pokalbiuose ir savo minčių išsakyme pamato tam tikrus dalykus apie kuriuos žmogui net nepagalvojo. Tokiu atveju pateikiamos pastabos, kurios padeda save geriau analizuoti ir tuo pačiu rasti sprendimus, kurie užtikrins geresnę savijautą.

Koks specialistas geriausias?

Sutinkate, kad porų psichoterapija tikrai gali padėti pasiekti neblogų rezultatų? Tokiu atveju svarbu rasti gerus specialistus – psichoterapeutus ar psichologus, kurių patirtis leidžia Jums pasiekti ir puikių rezultatų. Kadangi šiuo metu specialistų pasiūla gana plati, gali reikėti skirti laiko, kol rasite pačius geriausius. Bet kuriuo atveju mes Jums siūlome skaityti komentarus, žiūrėti į patirtį, o ne tik vertinti kainas, kaip kad daro daugelis. Suprantama, kad norisi sutaupyti, tačiau ar neverta skirti pinigų tiek, kiek reikia, kad santykiai vėl taptų geri?

Porų psichoterapijos būna brangesnės, o specialistų pasiūla – mažesnė. Todėl jei kada nors matėte tokių specialistų paslaugų kainas, nederėtų išsigąsti jei jums reikia individualios psichoterpaijos. Jos – daug pigesnė, o specialistų pasiūlyma – daug didesnė. Todėl renkantis psichoterapeuto paslaugas visada reikia atkreipti dėmesį ir į pasirinkto psichoterapeuto specializaciją, siūlomų paslaugų kryptį.

Ar būtina psichoterapija?

Žinoma, specialistas tikrai nėra būtinas, jeigu abi pusės nori susitaikyti ir tuo pačiu rasti sprendimą, kuris gali suteikti gyvenimui daugiau kokybės. Svarbiausia yra norėti bendrauti ir tokiu atveju tikrai nėra reikalingas specialistas, kuri gali padėti susitvarkyti su jausmais. Tiesa, jeigu po bandymų vistiek jaučiasi, kad rezultatas yra ne toks, kokio tikimasi, tokiu atveju siūlome nelaukti ir kreiptis pagalbos.

Svarbiausia yra kuo skubiau kreiptis pagalbos. Tuomet dažniausiai susitvarkyti su iškilusiomis problemomis yra paprasčiau ir norimas rezultatas pasiekiamas kur kas greičiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *