Gyvenimas didmiestyje turi daugybę privalumų. Miesto ritmas ir urbanistinis gyvenimo būdas ypač atitinka jaunų ir aktyvių žmonių poreikius, kuriuos, vertinant NT poreikius, dažniausiai domina naujos statybos būstas miesto centre. Vis dėlto, šiuo atveju reikėtų žinoti, kad gyvenimas pačioje miesto širdyje turi ir savų privalumų, ir savų trūkumų, kuriuos būtina įvertinti prieš pasirašant nekilnojamojo turto pirkimo-pardavimo sutartį.

Gyvenimo miesto centre privalumai

Vienas svarbiausių būsto centre privalumų yra tai, kad visi populiariausi miesto objektai pasiekiami pėsčiomis. Kitaip sakant, jei nuspręsite apsipirkti ar su draugais praleisti vakarą mieste, jums tikrai neprireiks automobilio, o tai leidžia taupyti gana padorią sumą, skirtą kuro išlaidoms. Be to, tokiu būdu prisidedate prie tvaresnės aplinkos kūrimo. Kasdienėms kelionėms pasirinkę dviratį ar paspirtuką ne tik rūpinsitės miestu, bet ir savo sveikata.

Svarbus gyvenimo miesto centre privalumas – kultūrinė aplinka. Didieji Lietuvos miestai siūlo įvairias pramogas ir laisvalaikį, kurį galėtumėte leisti tiek vieni, tiek su gera draugų kompanija. Muziejai, teatrai, kavinės, miesto šventės ir kiti renginiai neleis nuobodžiauti. Turėdami būstą miesto centre galėsite visuomet būti įvykių sūkuryje.

Negalima paneigti ir finansinės pusės – naujos statybos būstas miesto centre yra puiki investicija. Paprastai nekilnojamojo turto ekspertai šios kategorijos būstui priskiria didžiausią kainos potencialo augimą. Kitaip sakant, gali būti, kad nusprendę parduoti butą ne tik susigrąžinsite pinigus, bet ir gausite pelno. Be to, būstas miesto centre visuomet sulaukia ypatingo nuomininkų dėmesio, o nuomos kainos čia paprastai būna didžiausios, lyginant su kitais miesto mikrorajonais.

Ar naujos statybos būstas miesto centre turi trūkumų?

Deja, drauge su visais privalumais, kuriuos gausite nusprendę įsigyti būstą miesto centre, neišvengiamai susidursite ir su tam tikrais trūkumais, kurie gali sukelti tam tikrų nepatogumų. Tiesa, daug kas priklauso nuo jūsų gyvenimo būdo ir charakterio, t. y. tai, kas vienam yra trūkumas, kitam gali nekelti jokių sunkumų. Pvz., gyvenimas centre negalės suteikti ramybės ir tylos, kurios dažniausiai ieško vyresni žmonės ar jaunos šeimos. Daug rūpesčių gali sukelti ir ribotos automobilių stovėjimo aikštelės, ypatingai tuomet, jei turite važinėti po visą miestą. Ne paslaptis, kad naujos statybos būstas miesto centre reikalaus ir itin didelių išlaidų. Tai vieni brangiausių nekilnojamojo turto projektų, galinčių gerokai patuštinti piniginę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *