Nuo neatmenamų laikų gėlės dovanojamos įvairiems gyvenimo atvejams paminėti. Nors laikai keičiasi, o ši graži tradicija išlieka. Nedelskite ir užsakykite gėlių pristatymą internetu, juk šiuo metu net nereikia išeiti iš namų tam, kad galėtumėte nustebinti bei nudžiuginti savo artimuosius.

Dažniausiai dovanojamos tam tikros spalvos ar rūšies gėlės. Klasika tapusios raudonos rožės tinkamos beveik visomis progomis. Ypatingai tuomet, kai norima parodyti meilę tam, kuriam jos bus įteiktos. Juk visose tautose būtent raudona spalva laikoma meilės ir aistros simboliu. Su šia spalva puikiai dera balta, kuri ypatingai tinka itin svarbioms šventėms, kuriose akcentuojamas tyrumas, pavyzdžiui, vestuvės, krikštynos, pirmoji Komunija ir pan. Tiesa, būtent baltų gėlių puokštės labiau tinkamos jauniems žmonėms, o štai rausva tinka visiems. Kai kurie floristai teigia, kad šios spalvos gėlės yra universalios ir tinkamos įvairioms progoms.

Atidžiai rinkitės spalvas ir užsakykite gėlių pristatymą internetu. Iš nuotraukos ir aprašymo bus labai paprasta pasirinkti. Pamačius mėlynos spalvos puokštę nedvejokite ir užsakykite, jei reikia gėlių išskirtiniam asmeniui, kuris pasižymi originalumu. Tikrai nesuklysite. Ieškote ką dovanoti vaiko gimtadienio ar krikštynų proga? Internetinėje gėlių parduotuvėje ieškokite mažų, ryškių spalvų ir mažais žiedeliais esančių puokščių. Dažniausiai teigiama, kad moterims tinkamos beveik visos gėlės. Apie tinkamą jų pasirinkimą yra begalė informacijos, todėl ir išsirinkti nėra sunku. O kaipgi vyrai? Juos kažkodėl dažnai pamirštame, nors progų ir juos nustebinti tikrai yra daug. Čia daugelis siūlo įteikti gvazdikus ar rožes. Taip šios gėlės tinkamos, tačiau dar viena svarbi taisyklė – gėlių dydis. Dovanokite tas gėles, kurios yra ilgais kotais. Niekuomet nesirinkite mažų puokštelių, nes jos tikrai nekaip žiūrėsis vyriškose rankose. Jei norite įteikti puokštę, tai rinkitės tokią, kuri bus vizualiai ištempta į viršų. Moterims viskas priešingai – užsakykite gėlių pristatymą internetu pasirinkdami apvalių formų puokštes.

Dabar toks didelis pasirinkimas, kad rasite ką užsakyti. Nesivarginkite ir negaiškite laiko eidami į floristikos parduotuves. Tai užima tikrai daug laiko. Ypatingai, jei vienoje nieko tinkamo neradote, todėl tenka keliauti į dar vieną, juk dabar internetu galima užsakyti pačias įvairiausias gėlių rūšis ir spalvas ar jų kompozicijas. Pasiūla yra tikrai tokia didžiulė, kad su gėlių trūkumu neteks susidurti nė vienam pirkėjui. Be to, pardavėjai visuomet stengiasi įgyvendinti net ir iš pirmo žvilgsnio neįmanomu atrodantį užsakymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *