Atšilus orams taip ir norisi ištrūkti iš kasdienybės pančių. Deja, ne visi turi galimybių ilgai atostogauti, tad laisvos dienos būna tik savaitgaliais ar dar papildomai, jei pasiseka, šventinėmis dienomis, kurios sutampa su darbo dienomis. Ką daryti, jei nėra daug laisvų dienų, tačiau taip vilioja svečios šalys, kurias vis nėra kada aplankyti? Tokiems žmonėms yra tik vienas pasirinkimas – savaitgalio kelionės.

Didėjant pigių lėktuvo bilietų pasiūlai galima vis lengviau rasti puikių pasiūlymų kaip už mažą kainą savaitgaliui nuskristi į pasirinktą Europos miestą. Net ir nakvynės pasiūla už palankią kainą gali daugelį maloniai nudžiuginti. Jei kiltų mintis keliauti automobiliu ar autobusu, tai atminkite, kad keliaujant porai ar kelioms dienoms tampa labai svarbus laikas. Nebent suplanuota kelionė į netolimą kaimyninę šalį, tarkim Lenkiją ar Latviją. Visais kitais atvejais verčiau rinktis lėktuvą.

Vienas iš populiariausių maršrutų – Paryžius. Legendinis ir jau klasika tapęs meilės miestas, kuris vilioja turistus iš viso pasaulio, kasmet sulaukia daugybės turistų. Atvykus savaitgaliui spėsite aplankyti populiariausius objektus: Eifelio bokštą, Eliziejaus laukus, Panteoną, Monmartą. Ne mažiau populiari kryptis – Roma. Šis nuostabus miestas nukels į įspūdinga istorija dvelkiantį laikotarpį. Venecijos aikštė, Panteonas, ŠV. Angelo pilis, Šv. Petro Bazilika ir dar daug gražių vietų laukia keliautojų. Tikriausiai nenustebsite, bet vienas iš populiariausių savaitgalio miestų – Londonas. Žymusis Big Benas, Shard dangoraižis, Londono akis ir kitos vietos tiesiog privalo būti aplankytos. Barselona – puikiai tinka tiems, kurie vertina architektūros šedevrus. Žymiojo Antonio Gaudi kūriniai tiesiog kvieste kviečia pamatyti savo akimis tai, ką sukūrė žymaus architekto protas. Žinoma lankantis Barselonoje verta atminti, kad yra ne tik architektūra, bet ir nuostabi gamta. Tihidabo kalnas yra vienas lankomiausių objektų šiame mieste.

Visų miestų, kurie tinkami kelionėms išvardinti neįmanoma. Visos savaitgalio kelionės padės pažinti kitas kultūras, meno kūrinius, architektūrą bei pajusti kitokias emocijas. Renkantis reikia nepamiršti, kad tai trumpa kelionė, tad neplanuokite visko pamatyti per kelias dienas.

Savaitgalinės kelionės sulaukia daug dėmesio, nes tai labai patogu: trumpa kelionės trukmė, poros dienų pramogos ir pažintis su pasirinktu miestu. Pabėgti nuo kasdienybės ir ištrūkti į smagią kelionę galima net ir neturint atostogų. Tam galima panaudoti turimus laisvus savaitgalius. Net ir toks trumpas poilsis praskaidrins kasdienybę, suteiks naujų jėgų ir gražių emocijų, o gražūs prisiminimai ilgai išliks kiekvieno atmintyje.

One thought on “Ką aplankyti per savaitgalį?

  • 17 liepos, 2020 @ 08:09
    Nuolatinis saitas

    Aš taip pat neturiu galimybės atostogauti ilgesnį laikotarpį, bet kai Lietuvoje pastaruoju metu tokie geri orai vasarą, tai atšilus orams neskubu savo atostogų planuotis užsienyje. Pastaruoju metu su šeima vis dažniau planuojamės savo atostogas kaimo turizmo sodybose, šalia ežerų, o ir pramogų bei užsiėmimų šiais laikais gali pasiūlyti įvairių, pavyzdžiui, amatai man buvo tikras atradimas, o tai dar ir pagilino mano žinias apie lietuvių tradicijas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *