Šiandien galime pasidžiaugti, kad odontologijos sritis tampa vis pažangesnė, todėl net ir tada, jei pacientas netenka vieno ar kelių dantų, visuomet yra išeitis. Dantų implantai – tai pats pažangiausias dantų atkūrimo metodas, kuris yra taikomas jau daugiau nei kelis dešimtmečius. Šiandien dantų implantus siūlo daugybė įvairių gamintojų – visame pasaulyje šiandien jų suskaičiuojama net porą šimtų. Odontologijos klinikų, kuriose yra teikiama dantų implantavimo paslauga, šiuo metu taip pat nestinga, tad ieškant paties geriausio pasirinkimo visada yra palanku atsižvelgti į keletą svarbiausių kriterijų. Taigi, ką reikėtų įvertinti ieškant pačių geriausių pasiūlymų?

Palankiausiai įvertintos odontologijos klinikos

Vienos odontologijos klinikos yra vertinamos palankiau nei kitos, todėl ieškant geriausių pasirinkimų pravartu pasidomėti, kaip apie įvairias klinikas atsiliepia klientai. Jei odontologijos klinika gyvuoja jau ganėtinai seniai, tikėtina, kad atsiliepimų bus galima rasti ne taip ir mažai, todėl tai galės padėti kur kas paprasčiau atrasti pačias palankiausias pasirinkimo galimybes. Tam tikrais atvejais odontologijos klinikas gali rekomenduoti ir pažįstami asmenys, tad prašykite jų patarimų, ir tikrai atrasite geriausius sprendimus.

Kokių gamintojų dantų implantai yra siūlomi?

Mūsų šalies odontologijos klinikose gali būti taikomi įvairių gamintojų dantų implantai, todėl palanku pasidomėti, kokie yra svarbiausi jų privalumai ir trūkumai. Odontologijos klinikų internetinėse svetainėse gana dažnais atvejais yra pateikiama išsami informacija apie taikomus dantų implantus, todėl tai gali padėti kur kas paprasčiau priimti tam tikrą sprendimą.

Rekomenduojame rinktis žymių Pasaulyje gamintojų implantus, tokius kaip kad Straumann.

Nustatytos implantų kainos

Dantų implantai gali būti siūlomi labai skirtingomis kainomis, tačiau vertėtų atsižvelgti ne vien tik į jų įkainius. Kai įsriegtas danties implantas jau bus prigijęs, ant jo bus tvirtinama danties vainikėlį atstojanti karūnėlė, todėl palanku pasidomėti ir jų nustatytais įkainiais. Taip pat tam tikrose situacijose gali būti reikalingos ir papildomos procedūros (sinusų pakėlimas, kaulinio audinio priauginimas, ir t.t.)

Jei siekiate, kad dantų implantavimas būtų atliekamas kiek įmanoma greičiau, palanku pasidomėti, kaip greitai bus galima užsiregistruoti vienoje ar kitoje klinikoje. Nereikėtų pamiršti, kad dantų implantai yra taikomi keliais etapais, todėl prireiks ne vieno vizito, kol galėsite džiaugtis gražesne šypsena ir pilnaverte kramtymo funkcija.

Daugiau apie dantų implantaciją rasite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *